A Magyar Tudományos Akadémia 200. tisztújító közgyűlése 2026. május 5-én megválasztotta az intézmény új vezetőit. Az 1825-ben alapított Akadémia 22. elnöke Pósfai Mihály lett. Az Élettudományi alelnöki tisztséget Hunyady László, az NTA HUN-REN Természettudományi Kutatóközpont Szakmai Vezetője tölti be. A rangos megbízatáshoz ezúton is gratulálunk!

2026.05.07.
Vissza